09122210162 - 09108778575 - 02165280371 bmmotorsir@gmail.com
سازمان صدور گواهی‌نامه Technician ASE نشان می‌دهد که یک وسیله نقلیه که به خوبی تعمیر و نگهداری شده است، نه تنها مدت زمان زیادی را عمر میکند، بلکه مقدار بیشتری از ارزش فروش مجدد خود را حفظ می‌کند.

با توجه به وضعیت کساد اقتصاد و حساسیت و دقت مردم بر روی هزینه های خود ، تعجبی ندارد که میانگین سن خودروها در ایالات متحده به بیش از 11 سال می رسد. (البته این سازمان زمانی که عمر خودروها را در آمریکا بررسی میکرد از عمر مفید اتومبیلها در ایران فکر کنم خبر نداشته !!:)

به گفته شرکت تحقیقات خودروسازی R.L. Polk ، با در نظر گرفتن رانندگانی که طولانی تر از همیشه به وسیله نقلیه خود چسبیده بودند و ول نمیکردن ماشینشون رو، تعمیر و نگهداری خودرو باعث حفظ و نگهداری بیشتر از جان مردم و جاده ها میشود.

هزینه غفلت و بی توجهی

اجتناب از تعمیر و نگهداری اتومبیل در شرایط سخت اقتصادی وسوسه انگیز است، اما اگر خودروی شما که به عنوان سرمایه و دارایی شما حساب میشود استفاده از این روش درست نیست.

تونی Molla، معاون رئیس ارتباطات موسسه ملی غیر انتفاعی خدمات صنعت خودرو(ASE) :

” بررسی های تکنسینهای تایید شده ی ما نشان میدهند که وسیله نقلیه ای که به خوبی تعمیر و نگهداری میشود، ارزش فروش مجدد خود را حفظ میکند، آلایندگی کمتری دارد و بهتر از اتومبیلهایی است که مورد غفلت قرار گرفته اند. در کل هیچ چیزی از کار کردن در کنار ایمن بودن مهمتر نیست”.

بی توجهی و غفلت باعث میشود که اجزا خودرو سریعتر از روال معمول فرسوده شوند(برای مثال ضعیف شدن لاستیکها) میتواند به مشکلات کوچکی منجر شود که به تعمیرات گرانتری را به همراه دارد.

تعویض نکردن به موقع لنتهای ترمز سبب آسیب رساندن به دیسکها میشود.( نتیجه این میشود که با لبه انداختن و به اصطلاح تاب برداشتن دیسک در هنگام ترمز فرمان لرزش پیدا کند و سبب از دست رفتن کنترل ماشین و تصادف و خسارات بیشتر شود).

ASE به رانندگان پیشنهاد میکند که یا خودتان این سرویسها را انجام دهید و یا به تکنسینهای تایید شده بسپارید، کتابچه راهنمای خودرو خود را مطالعه کنید و سرویسها و برنامه خدمات آن را پیگیری کنید. ” کتابچه راهنمای خودرو خیلی کم مصرف است”; این کتابچه به طور خلاصه بر اساس بررسی شیوه رانندگی خدمات لازم را گوشزد میکند.

پیدا کردن یک مکانیک خوب

درپیدا کردن یک تکنسین اتومبیل ماهر نیازی به شانس نیست. بخش عمده‌ای از حدس و گمان حذف شده‌است، به لطف bmmotors، در مزکز تعمیرات خودرو bmmotors تکنسینهای متخصصی مشغول هستند که تمام تست های تصویری و دوره های تخصصی را گذرانده و صلاحیت تخصصی آنها تایید شده است.

کسب مقام اول در المپیاد فنی سال 93 موردی از دستاوردهای bmmotors میباشد.

تامیین قطعات با ضمانت bmmotors ارائه ضمانت نامه کتبی به مدت 20000 کیلومتر یا یک سال بعد از تعمیر که موجب اطمینان مشتری میشود. استفاده از ابزارهای تخصصی و امکانات به روز در تعمیر خودروها. مرکز تخصصی تعمیرات خودرو bmmotors خدمات خودروهای برندهای مرسدس بنز، bmw ، تویوتا ، لکسوس، هیوندا ، کیا و به طور سفارشی برندهای پورشه و مازاراتی را ارائه میدهد .

خدماتی از قبیل تعمیر تخصصی موتور صفر تا صد، تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک، سیستم تعلیق، داشبورد و تزئینات، سیستم سوخت رسانی و الکترونیک .

تمامی خدمات تعمیر و نگهداری بر اساس چارت تعمیراتی کمپانی خودروساز و بر پایه نرم افزارهای ارائه شده از سوی خودرو سازها انجام میشود، که باعث میشود هیچ اجزائی از اتومبیل در فرایند تعمیر به دلیل نداشتن دانش فنی تعمیرکار آسیب نبیند و بهترین خروجی را که منجر به ضمانت توسط bmmotors میشود ارائه شود.

تخصص ما تجربه ماست

h.soleimani از تیم bmmotors